Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом знов торкнувся нашої Кілійської громади.

Дата: 16.06.2023 18:22

Війна, з якою загарбницька росія прийшла на територію України, забирає життя наших воїнів.

Надійшла звістка про загибель нашого земляка, мешканця села Ліски Кілійської ТГ, ЗЕНЧЕНКА Дмитра Васильовича, 07.11.1979  року народженн , який загинув 13 червня 2023 року під час штурму ворожих позицій в районі населенного пункту Старомайорське, Донецької області.

З приводу загибелі нашого захисника, від імені всієї громади, Кілійської міської ради та її виконавчих органів і від себе особисто, висловлюю щирі слова співчуття дружині загиблого, нашій колежанці, головному спеціалісту відділу з питань взаємодії з старостинськими округами, муніципального контролю та звітності виконавчого комітету Кілійської міської ради Наталі ЗЕНЧЕНКО, усім родичам, близьким та друзям, усім, хто знав та шанував героя.

На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!