КІЛІЙСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВЯЧЕСЛАВ ЧЕРНЯВСЬКИЙ ПРИВІТАТВ ФЕРМЕРІВ КІЛІЙСЬКОЇ ГРОМАДИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ ФЕРМЕРА

Дата: 20.06.2023 08:36

Поки наші доблесні воїни продовжують боронити нас від ворога на фронті, наші фермери не втрачаючи оптимізму, продовжують професійно робити справу від якої сьогодні залежить продовольча безпека не тільки громади, а й країни в цілому. В умовах війни їх праця є особливо важливою і одночасно важкою, як ніколи.

Теплі слова подяки за невтомну працю, відданість професії та вагомий внесок у соціально-економічний розвиток громади фермерам Кілійщини адресував Кілійський міський голова Вячеслав Чернявський та вручив Почесні грамоти кращим представникам галузі.