ПРИВІТАННЯ КІЛІЙСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВЯЧЕСЛАВА ЧЕРНЯВСЬКОГО З ДНЕМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 04.07.2023 08:51

Шановні поліцейські Кілійської громади!
    Вітаю вас із професійним святом – Днем національної поліції України.
    Служба в поліції є справжнім покликанням, оскільки вимагає виняткової відповідальності, сумлінності, високої фахової підготовки та самовідданості. Сьогодні в умовах війни ваша робота стала ще більш небезпечною, але ви продовжуєте вносити свій вклад у боротьбу з ворогом, стоїте на захисті країни і гідно несете службу. На органи поліції покладені важливі завдання, які полягають не лише у захисті життя, здоров’я, прав і свобод громадян, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, протидії злочинності, а й у встановленні довірливих відносин з громадянами та відновленні поваги до професії поліцейського.
     Бажаю Вам мужності, витримки й оптимізму, міцного здоров’я, родинного затишку та благополуччя! Нехай Ваша благородна місія знаходить підтримку наших громадян, долає усі перешкоди в ім’я подальшої розбудови України!
Слава Україні!
Слава Героям!