НАГОРОДЖЕННЯ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 04.07.2023 13:50

Фото без опису

Сьогодні, 04 липня 2023 року, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Володимир Сокоренко привітав від імені Кілійського міського голови Вячеслава Чернявського працівників відділення поліції ✓1 Ізмаїльського РВП ГУНП в Одеській області з професійним святом Днем Національної поліції України та побажав, щоб їхні професійні зусилля були нагороджені повагою і довірою наших громадян, а міцне здоров’я та благополуччя стали непохитною основою зростання подальших професійних успіхів, вірності службовому обов'язку та успішної служби на благо нашої незалежної Держави!

Ураховуючи значення та роль Національної поліції України у виконанні завдань із охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримані публічної безпеки і порядку, Почесною грамотою Кілійського міського голови були нагороджені найкращі працівники відділення поліції.

Фото без опису