УВАГА! УРЯД ЯПОНІЇ ТА НОРВЕГІЇ РЕАЛІЗУЄ ПРОГРАМУ ПІДТРИМКИ МАЛИХ ФЕРМЕРІВ ПІД ЧАС ОСІННЬОЇ ПОСІВНОЇ КОМПАНІЇ 2023 РОКУ

Дата: 07.07.2023 13:11

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) за фінансової підтримки Урядів Японії та Норвегії реалізує програму підтримки малих фермерів під час осінньої посівної кампанії 2023 року. Заявки на участь у програмі приймаються через Державний аграрний реєстр (ДАР) до 20 липня 2023 року.

Програма реалізується в дев’яти найбільш постраждалих від війни областях України, а саме в Сумській, Чернігівській, Донецькій, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Херсонській та Одеській областях. У межах програми кожен відібраний фермер отримає 2 тонни насіння озимих культур, достатніх для засіву 10 гектарів землі. Заявники можуть обрати одну з двох озимих культур: пшеницю або ячмінь.

Детальніше про умови участі в програмі – https://griml.com/4Tl9l