УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ  НАСЕЛЕННЯ КІЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ

Дата: 12.07.2023 16:36

Фото без описуФото без описуФото без опису

Сьогодні, 12 липня 2023 року під головуванням начальника Управління соціального захисту населення Кілійської міської ради Яни НИКОЛЕНКО  відбулось засідання робочої групи  зі здійснення перевірки (верифікації) наданих у заявах власників житлових приміщень відомостей про розміщення внутрішньо переміщених осіб, відповідно до вимог визначених чинним законодавством України.

На засіданні розглянуто питання щодо результатів перевірки відомостей наданих у заявах власників житлових приміщень на території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області, факту безоплатного розміщення внутрішньо переміщених осіб та їх кількість, наявність документів, що посвідчують особу, свідоцтво про народження малолітньої дитини, яка є внутрішньо переміщеною особою (у т.ч. електронне відображення інформації, що міститься у таких документах), довідок про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб,  або електронних довідок, що підтверджують факт внутрішнього переміщення і взяття на облік таких осіб, тощо.

Вирішено  рекомендувати Управлінню соціального захисту населення взяти до уваги надану інформацію та здійснити заходи, передбаченні чинним законодавством України