ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО - ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
Сьогодні, 14 липня 2023 року, під головуванням міського голови Вячеслава Чернявського, за участі заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Володимира Сокоренко, начальників структурних підрозділів виконавчого комітету Кілійської міської ради та її виконавчих органів, керівників комунальних підприємств Кілійської міської ради, представників ВП №1 ізмаїльського районного ВП ГУНП в Одеській області та 23 ЗПРЧ 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області, відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
На засіданні розглядалось питання якнайшвидшої ліквідації наслідків негоди, яка сталась у Кілійській громаді в ніч на 14 липня 2023 року.
За результатами засідання всім присутнім були надані протокольні доручення відповідно до їх повноважень.