ВІДБУЛОСЬ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО - ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Дата: 20.07.2023 14:08

Сьогодні, 20 липня 2023 року під головуванням Кілійського міського голови Вячеслава Чернявського, відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Кілійської міської ради.

На засіданні були розглянуті питання стану відновлення об’єктів комунальної власності, які постраждали в наслідок негоди у м. Кілія 14 липня 2023 року. За результатами роботи комісії міським головою Вячеславом Чернявським надані відповідні доручення керівникам комунальних підприємств Кілійської міської ради та відділам виконавчого комітету Кілійської міської ради.