Рішення виконавчого комітету Кілійської міської ради від 28.03.2023 року

Дата: 31.03.2023 09:27

137_Про схвалення проєкту рішення Кілійської міської ради «Про Звіт в.о. директора Комунального некомерційного підприємства «Кілійська багатопрофільна лікарня» Кілійської міської ради про фінансово-господарську діяльність за 2022 рік»

139_Про схвалення проєкту рішення Кілійської міської ради «Про затвердження міської цільової Програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2023-2024 роки»

140_Про схвалення проекту рішення Кілійської міської ради «Про внесення змін та доповнень до рішення Кілійської міської ради від 29 січня 2021 року №184-VIII-4 «Про затвердження міської цільової Програми «Мобілізаційна підготовка та мобілізація місцевого значення, забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян Кілійської міської територіальної громади на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2021-2025 роки»

141_Про схвалення проекту рішення Кілійської міської ради «Про внесення змін та доповнень до рішення Кілійської міської ради від 26 лютого 2021 року № 253-VIII-5 «Про затвердження комплексної Програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки на території Кілійської міської територіальної громади на 2021-2025 роки»

142_Про схвалення проекту рішення Кілійської міської ради «Про внесення змін та доповнень до рішення Кілійської міської ради від 15 квітня 2022 року №1323/VIII/20 «Про затвердження міської цільової Програми сприяння матеріально-технічному забезпеченню підрозділу Сил територіальної оборони Збройних сил України та інших добровольчих формувань, пунктом тимчасової дислокації якою визначено територію Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області на 2022 -2023 роки»

144_Про проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою населених пунктів Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області

145_Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню

146_Про затвердження плану роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Кілійської міської ради на ІІ квартал 2023 року

148_Про затвердження протоколу електронного аукціону №LLE001-UA-20230313-78693, з передачі в оренду майна комунальної власності Кілійської міської ради, а саме: нежитлового приміщення з комплексу будівель та споруд, загальною площею 14,2 кв.м., за адресою: 68332, Україна, Одеська обл., Ізмаїльський р., с. Шевченкове, вул. Вишнева (колишня вул. Чернишевського), буд. 14 та укладання договору оренди з переможцем електронного аукціону фізичною особою-підприємцем Монастирським Олександром Анатолійовичем

150_Про схвалення проєкту рішення Кілійської міської ради «Про розгляд та затвердження звіту Комунальної установи «Кілійський інклюзивно – ресурсний центр» Кілійської міської ради Одеської області щодо виконання рекомендацій, зазначених у звіті Представника Уповноваженого Верховної ради України з прав людини, за результатми моніторингу Комунальної установи «Кілійський інклюзивно – ресурсний центр» Кілійської міської ради Одеської області щодо додержання права дітей з особливими освітніми потребами на інклюзивне освітнє середовище та інклюзивне навчання»

152_Про створення опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх недієздатних осіб та осіб, цивільна дієздатність яких обмежена, які потребують опіки (піклування) при виконавчому комітеті Кілійської міської ради

153_Про затвердження кошторисної документації на проведення поточного ремонту об’єктів комунальної власності

154_Про припинення опалювального сезону 2022-2023 років на території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області