В Україні забороняється здійснення господарської діяльності фізичною особою без реєстрації як суб’єкта господарювання

Дата: 25.07.2023 14:31

Фото без опису

Відповідно до ст.58 Господарського кодексу України суб’єкти господарювання підлягають державній реєстрації. Це — обов’язкова передумова початку здійснення господарської діяльності.

Державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців — це засвідчення фактів створення або припинення юридичної особи, засвідчення факту набуття або позбавлення статусу підприємця фізичної особи, а також вчинення інших реєстраційних дій шляхом внесення відповідних записів до Єдиного державного реєстру.

Відсутність державної реєстрації викликає притягнення відповідних посадових осіб до адміністративної (ст. 164 Кодексу про адміністративні правопорушення) та, в певних випадках, до кримінальної (ст. 201 Кримінального кодексу) відповідальності.

Виконавчий комітет Кілійської міської ради звертає вашу увагу на неприпустимість порушення чинного законодавства України.