ОВА внесла зміни до критеріїв, за якими здійснюється визначення підприємств, установ і організацій, які мають важливе значення для задоволення потреб територіальних громад Одеської області

Дата: 08.08.2023 09:32

🎭Критерії для сфери культури

Для визначення підприємств, установ та організацій критично важливими, необхідно відповідати як мінімум двом з таких критеріїв:

1. Підприємство, установа, організація, заклад, на базі якого функціонує творчий колектив зі статусом народний/зразковий.

2. Підприємство, установа, організація, заклад надає соціально значущі послуги населенню в населених пунктах чисельністю від 500 мешканців.

3. Підприємство, установа, організація, заклад здійснює збереження державної частини музейного фонду України.

4. Підприємство, установа, організація, заклад, що має особливі можливості або є єдиним у регіоні, що надає унікальні мистецькі послуги.

5. Підприємство, установа, організація, заклад надає благодійні культурномистецькі послуги пільговим категоріям населення (особам з інвалідністю, внутрішньо переміщеним особам та військовослужбовцям).

6. Підприємство, установа, організація, заклад забезпечує формування системи цінностей, духовне та моральне виховання в умовах повномасштабної війни.

Додаткова інформація 👉 https://oda.od.gov.ua/vazhlyvodo-uvagy-pidpryyemstv.../

Якщо Ваш заклад відповідає як мінімум двом із вищеперерахованих критеріїв, Ви можете надіслати заявку на бронювання військовозобов’язаних👉 genotdel@od.gov.ua, 718 94 66

#Бронювання