Приватних підприємців, представників малого та середнього бізнесу запрошують долучитися до опитування

Дата: 18.08.2023 14:49

Фото без опису

За координацією Фонду Президента України з питань освіти, науки та спорту в рамках програми Twinning Grants Факультет бізнесу та права Університету Портсмута (Велика Британія) та Кафедра публічного управління та адміністрування Національного університету «Одеська політехніка» запрошують вас взяти участь у дослідницькому проекті «Адміністрування кадрового складу підприємства та організацій критичної інфраструктури в умовах епідемії та воєнного стану».

Просимо долучитися приватних підприємців, власників великого та малого бізнесу шляхом відповіді на анонімну анкету: