ПРИВІТАННЯ КІЛІЙСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВЯЧЕСЛАВА ЧЕРНЯВСЬКОГО З ДНЕМ СЕЛА ВАСИЛІВКА
Дата: 24.08.2023 15:04
Кількість переглядів: 63
Шановні жителі села Василівка!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого свята — Дня села.
День села – це свято єднання, свято всіх його жителів, хто в ньому народився і виріс, хто колись переїхав і назавжди залишився, хто в ньому живе і працює сьогодні.
Бажаю всім жителям села та їх родинам перш за все, миру, Божого благословення та заступництва, процвітання і стабільності, нехай народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку, миру і впевненості у завтрашньому дні. Нехай серця наповнюються прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.
Зі святом вас!