Сьогодні, 24 серпня 2023 року відбувся урочистий захід з нагоди 32-ої річниці Незалежності України.

Дата: 24.08.2023 15:34

Розпочалися урочистості з привітального слова Кілійського міського голови Вячеслава Чернявського, у вітальному слові Кілійський міський голова зазначив, що багато поколінь українців боролися й захищали національну ідентичність, державну самостійність під жовто-блакитними кольорами національного стяга. Проголошення незалежності тридцять два роки тому стало закономірним результатом боротьби та перемогою українського народу і кардинально змінило хід історії та напрям розвитку нашої держави та щиро побажав мешканцям громади мирного неба, міцного здоров’я, щастя, достатку, впевненості у власних силах, подальших успіхів та починаннях заради процвітання України і міста!

Цього дня Кілійький міський голова Вячеслав Чернявський вручив Почесні грамоти громадянам Кілійіської громади за значний особистий внесок у розвиток української державності, багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомі трудові досягнення.

Також Почесною грамотою голови Ізмаїльської держдавної (військової) адміністрації за вагомий внесок в розвиток культури Кілійської міської територіальної громади, високий професіоналізм були нагороджені «Народний» вокальний ансамбль «Мрія» комунального закладу «Центр культури, мистецтв і дозвілля» Кілійської міської ради (керівник Юрій Шевченко) та Театр «Вікна» комунального закладу «Центр культури, мистецтв і дозвілля» Кілійської міської ради (керівник Олександр Перфільєв).

На завершення учасники заходу отримали музичне привітання від народного вокального ансамбля «Мрія» комунального закладу «Центр культури, мистецтв і дозвілля» Кілійської міської ради (керівник Юрій Шевченко).