На вихідних Кілійський міський голова Вячеслав Чернявський взяв участь в зустрічі з народними депутатами та представниками територіальних громад Ізмаїльського та Болградського районів.

Дата: 29.08.2023 14:46

Представники комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування провели робочу зустріч  в рамках відкритого діалогу щодо обговорення актуальних питань реформи адміністративно-територіального устрою та перспектив розвитку прикордонних громад у воєнних та повоєнних реаліях.

На порядку денному були 3 основні питання:

1.  Перспективи прикордонних громад, транскордонне співробітництво.
  2.  Права національних меншин в громадах Одещини.
  3.  Відновлення громад із ураженою інфраструктурою та їх місце в повоєнній регіональній політиці України.

Під час зустрічі всі присутні мали змогу також обговорити проблематику громад та районів.

Також, Вячеслав Чернявський підняв питання фінансування військових частин, стан доріг місцевого та комунального значення у звʼязку з транспортним навантаженням зерновозів, особливу увагу приділив питанню освітньої субвенції та освітній реформі, так як громади не отримали в повній мірі субвенцію на заробітну плату вчителів.  Всі підняті питання були почуті та сподіваємось на позитивні рішення!