Запрошуюємо приватних підприємців, власників великого та малого бізнесу взяти участь у дослідницькому проекті

Дата: 30.08.2023 10:16

За координацією Фонду Президента України з питань освіти, науки та спорту в рамках програми Twinning Grants Факультет бізнесу та права Університету Портсмута (Велика Британія) та Кафедра публічного управління та адміністрування Національного університету «Одеська політехніка» запрошують приватних підприємців, власників великого та малого бізнесу взяти участь у дослідницькому проекті «Адміністрування кадрового складу підприємства та організацій критичної інфраструктури в умовах епідемії та воєнного стану»

Посилання на опитування

1. Механізми розвитку малого підприємництва в контексті забезпечення національної безпеки та післявоєнного відновлення територіальних громад України
  2. Адміністрування кадрового складу підприємств та організацій критичної інфраструктури в умовах пандемії та військового стану

Із результатами дослідження громади матимуть можливість ознайомитися на сайті економічного наукового порталу (https://economics.net.ua/analytics)