ОГОЛОШЕНО КОНКУРС ДЛЯ УЧАСТІ У ПРОГРАМІ SEED – СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО БІЗНЕСУ, ЗАСНОВНИКАМИ ТА КЕРІВНИКАМИ ЯКОГО Є ЖІНКИ

Дата: 30.08.2023 14:30

У другій декаді вересня 2023 року стартує Програма «Забезпечення розширення економічних прав та можливостей жінок для відновлення та розвитку» (SEED), що реалізується за підтримки Global Affairs Canada. Програмою передбачено надання грантів у розмірі до 40,0 тис CAD (канадських доларів), точна сума гранту визначатиметься Французькою гуманітарною організацією АСТЕD з урахуванням змісту проєкту, а також рівня організаційного розвитку партнерів.

Для учасників конкурсу немає обмежень за видами економічної діяльності чи кількістю найманих працівників, головні критерії, що враховуватимуться – це обґрунтування ефективності реалізації проєкту за рахунок грантових коштів, зокрема щодо перспектив розширення бізнесу або відновлення пошкодженого внаслідок військових дій виробництва; організації нових видів діяльності з можливістю перекваліфікації персоналу та за умови обов’язкового створення нових робочих місць. Необхідні форми для подання проєкту будуть надіслані претендентам після попередньої офлайн/онлайн зустрічі з представником АСТЕD.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати інформацію:

1.  найменування суб’єкта підприємництва;

2. код згідно з ЄДРПОУ;

3. основний КВЕД;

4. П.І.Б засновниці/керівника;

5. Контактний моб. телефон, e-mail.

У разі зацікавленості до проєкту просимо інформацію надати до 06 вересня 2023 року на адресу:ekonomvidil @ ukr.net