В Україні стартує традиційний конкурс «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці». Він покликаний популяризувати успішні приклади тристоронньої співпраці між зазначеними секторами.

Дата: 12.09.2023 16:32

Фото без опису

Подія відбувається у межах реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021–2026 роки МКІП. Секретаріат Кабінету Міністрів України, Мінінфраструктури та Нацсоцслужба спільно з ІСАР “Єднання”, Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права продовжують проведення і інформаційної кампанії «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці».

Подати заявку на участь у цьогорічному конкурсі можуть як інститути громадянського суспільства, представники бізнесу, так і органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування.

Для участі у конкурсі необхідно до 14 вересня 2023 р. включно заповнити форму за посиланням: https://forms.gle/4PkDgoR7MSfYLvo96.

Кращі історії про спільні проєкти (практики співпраці) будуть висвітлені у тематичному збірнику для розміщення на інформаційних ресурсах партнерів кампанії. Про окремі історії успіху планується зробити відеоролики.

Для включення до збірки історія успіху має відповідати таким критеріям:

– участь у проєкті/ініціативі представників трьох секторів: органу виконавчої влади (органу місцевого самоврядування), бізнесу та інституту громадянського суспільства;

– початок і продовження проєкту/ініціативи після початку повномасштабного вторгнення;

– інформація про проєкт/ініціативу доступна на публічних ресурсах;

– проєкт/ініціатива має вимірювані результати.

Якщо виникнуть додаткові запитання,, ви можете звернутися до контактної особи – менеджера проєктів Центру демократії та верховенства права Володимира Куделі (v.kudelia@cedem.org.ua).