Дата: 19.09.2023 15:50

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 квітня 2022 року № 473 «Про затвердження Порядку виконання невідкладних робіт щодо ліквідації наслідків збройної агресії Російської Федерації, пов’язаних із пошкодженням будівель та споруд», враховуючи План робіт з обстеження об’єктів зруйнованих та пошкоджених у наслідок збройної агресії Російської Федерації на території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області, затвердженого протоколом № 2 від 18.09.2023 року комісієй з обстеження зруйнованих та пошкоджених об’єктів на території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області внаслідок збройної агресії Російської Федерації.