Сьогодні, 21 вересня 2023 року відбулась спільна узгоджувальна нарада за участю 1 відділу Ізмаїльського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
Сьогодні, 21 вересня 2023 року відбулась спільна узгоджувальна нарада за участю 1 відділу Ізмаїльського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
На нараді були розглянуті питання якісного та своєчасного виконання завдань з призову та поставки людських мобілізаційних ресурсів до Збройних Сил України та інших військових формувань.
В нараді взяли участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Володимир Сокоренко, начальник відділу з питань земельних відносин, сільського господарства, екології та природних ресурсів виконавчого комітету Кілійської міської ради, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету Кілійської міської ради, старости виконавчого комітету Кілійської міської ради, директори комунальних підприємств Кілійської міської ради, представник відділення поліції ✓1 Ізмаїльського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області та керівники сільськогосподарських підприємств.