Напередодні Дня працівників освіти відбулись урочисті заходи

Дата: 28.09.2023 14:19

Сьогодні, 28 вересня 2023 року, напередодні Дня працівників освіти відбулись урочисті заходи.

Привітав та нагородив почесними грамотами працівників всіх закладів освіти Кілійської міської ради.

Також, працівники освітянської ланки сьогодні отримали не тільки почесні нагороди, а й душевний подарунок у вигляді концертної програми від працівників та солістів комунального закладу «Центр культури, мистецтв і дозвілля» Кілійської міської ради.

Наші освітяни незламні та неймовірні. З перших днів вторгнення, не зважаючи на усі виклики сьогодення, вони продовжують навчати дітей, деякі з них долучилися до волонтерської діяльності, а частина-взяли до рук зброю та стали на захист нашої держави.

З прийдешнім професійним святом вас!

Слава Україні та слава українським освітянам!