Рідне Шевченкове, Дорогі земляки!

Дата: 09.10.2023 10:21

Рідне Шевченкове❤️❤️❤️

Дорогі земляки!

Щиро вітаю Вас із Днем села Шевченкове та Храмовим Святом Іоана Богослова!!!

Сьогодні у житті кожного, кого доля поєднала з Шевченковим особливий день. І в такий день ми пробуджуємо в своїх серцях любов і гордість за свою малу батьківщину, сповнюємося відчуття єдиної родини.

Саме любов до маленької батьківщини, яка має давню та славетну історію, не дала вам покинути рідні місця, а любов надихає щодня до праці, створення комфорту і добробуту в рідній стороні.

Почуття відповідальності за майбутнє та добробут наших нащадків змушує вас берегти і цінувати місцеві багатства.

Від щирого серця й усієї душі бужаю усім вам здоров’я, щастя, миру, щедрої долі, сили та наснаги в ваших справах та в цей непростий час не втратити ту божественну духовну силу, основою якої завжди була, є і буде християнська віра.

В ці складні дні, ми не святкуємо дні народження наших сел, але ми впевнені в нашій перемозі і в нас ще буде час все відсвяткувати гідно! Віримо в Бога, в наших військовослужбовців та незламний дух українського народу!

Бажаю найкращого подарунка для рідного села, це перемоги нашої країни!!!

Зі святом Вас, земляки!