Дата: 26.10.2023 18:25

Сьогодні, 26 жовтня 2023 року під головуванням заступника голови Одеської обласної державної (військової) адміністрації Харлова О.О., в режимі відео - конференції відбулось засідання регіонального оперативного штабу з підготовки об'єктів житлово - комунального, паливно - енергетичного господарства та соціальної сфери області до роботи в зимових умовах 2023 - 2024 років.

В засіданні взяли участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Володимир Сокоренко та начальник відділу з питань житлово - комунального господарства та розвитку інфраструктури виконавчого комітету Кілійської міської ради Юрій Ніколенко.