ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ КІЛІЙСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 09.11.2023 16:36

Дія.QR

У Виконавчому комітеті Кілійської міської ради  з метою забезпечення можливостей ефективного використання громадянами електронних сервісів програмних продуктів Дія: Дія.Шеринг/Дія.QR підключена Послуга “Дія.QR”.

Послуга дозволяє отримати індивідуальний QR-код, який надає можливість організаціям отримувати електронні копії цифрових документів користувачів Дії на електронну пошту.

Користувач за допомогою сканера QR-кодів у Дії зчитує QR-код, у застосунку з’являється запит на підтвердження відправки копій цифрових документів. Запит містить дані про: назву, адресу та перелік запитуваних документів. Користувач підтверджує відправку копій цифрових документів надавачу послуг, які він отримує на email. Це спрощує процедуру подання копій документів при отриманні адміністративних послуг.