Відбулась онлайн - нарада під головуванням заступника голови Одеської обласної державної (військової) адміністрації Дмитра Радулова

Дата: 15.11.2023 16:12

Сьогодні, 15 листопада 2023 року відбулась онлайн - нарада під головуванням заступника голови Одеської обласної державної (військової) адміністрації Дмитра Радулова на тему: "Запобігання проявам негативних явищ у дитячому середовищі, а також запобігання скоєння адміністративних та кримінальних правопорушень дітьми відносно дітей".

В нараді взяли участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ольга Гац, начальник Управління соціального захисту населення Кілійської міської ради Яни Николенко, начальник Служби у справах дітей Кілійської міської ради Наталя Ухаркіна, начальник відділу з питань організації надання соціальних послуг Управління соціального захисту населення Кілійської міської ради Юлія Бондаренко та в.о. директора комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Кілійської міської ради Сергій Койчев.