Дата: 17.11.2023 11:08

🫂 Підлітковий вік без зайвих переживань: серіал про особисту безпеку від Дія.Освіта

Спілкування з однолітками завдає купу стресу? Зберігайте спокій, вашої вини в цьому немає: за даними Unicef, 67% дітей в Україні стикалися з проблемою цькування. Зробили серіал з дієвим порадами для боротьби з булінгом, кібербулінгом, залякуванням, погрозами, кіберпереслідуваннями, насильством у житті та мережі.

🧘🏼 Зберігайте нервові клітини, дізнайтеся, як побудувати екологічні стосунки в житті та мережі.

Експертка серіалу — ведуча Телебачення Торонто Саша Гонтар у 10 серіях розповість:

👉🏻 Як реагувати на шеймінг

👉🏻 Що робити, якщо ви чи ваші друзі зіткнулися з булінгом або кібербулінгом

👉🏻 Як реагувати на сексуальні домагання

👉🏻 Як розпізнати червоні прапорці в стосунках

Ловіть поради за посиланням та не дайте токсичним людям зіпсувати ваше життя — https://osvita.diia.gov.ua/courses/teenagers-personal-safety

Цінуйте себе ✨

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки благодійного фонду «Клуб Добродіїв» та міжнародної гуманітарної організації Plan International.