Прийняті рішення виконавчого комітету Кілійської міської ради від 26.09.2023. року

Дата: 27.09.2023 12:42

362_«Про схвалення проєкту комплексної Програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки на території Кілійської міської територіальної громади на 2021-2025 роки (зі змінами в новій редакції)»

363_«Про схвалення проєкту Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Кілійської міської ради на 2021 – 2026 роки (зі змінами в новій редакції)»

363_Додаток до ряшення_«Про схвалення проєкту Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Кілійської міської ради на 2021 – 2026 роки (зі змінами в новій редакції)»

364_«Про схвалення проєкту Плану соціально-економічного розвитку Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області на 2023 рік (зі змінами в новій редакції)»

365_«Про схвалення проєкту бюджету Кілійської міської територіальної громади на 2023 рік (зі змінами в новій редакції)»

365_Додаток №1 до рішення_«Про схвалення проєкту бюджету Кілійської міської територіальної громади на 2023 рік (зі змінами в новій редакції)»

365_Додаток №2 до рішення_«Про схвалення проєкту бюджету Кілійської міської територіальної громади на 2023 рік (зі змінами в новій редакції)»

365_Додаток №3 до рішення_«Про схвалення проєкту бюджету Кілійської міської територіальної громади на 2023 рік (зі змінами в новій редакції)»

365_Додаток №4 до рішення_«Про схвалення проєкту бюджету Кілійської міської територіальної громади на 2023 рік (зі змінами в новій редакції)»

366_«Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню»

367_«Про затвердження плану роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Кілійської міської ради на ІV квартал 2023 року»

367_Додаток до рішення_«Про затвердження плану роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Кілійської міської ради на ІV квартал 2023 року»

368_«Про припинення договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області в особі Кілійської міської ради, №4/2023 від 19.04.2023 року та розташовано за адресою: 68332, Україна, Одеська обл., Ізмаїльський р., с. Шевченкове, вул. Вишнева, (колишня вул. Чернишевського), буд. 14, за взаємною згодою сторін»

369_«Про надання одноразової адресної матеріальної допомоги»

369_Додаток до рішення_«Про надання одноразової адресної матеріальної допомоги»

370_«Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Кілійської міської ради від 28 березня 2023 року № 152 «Про створення опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх недієздатних осіб та осіб, цивільна дієздатність яких обмежена, які потребують опіки (піклування) при виконавчому комітеті Кілійської міської ради»»

370_Додаток до рішення_«Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Кілійської міської ради від 28 березня 2023 року № 152 «Про створення опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх недієздатних осіб та осіб, цивільна дієздатність яких обмежена, які потребують опіки (піклування) при виконавчому комітеті Кілійської міської ради»»

371_«Про анулювання паспорту прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності за адресою: Одеська область, Ізмаїльський район, м. Кілія, вул. Торгова (район ринку)»

372_«Про погодження місця розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності за адресою: Одеська область, Ізмаїльський район, м. Кілія, вул. Торгова (район ринку)»