Прийняті рішення виконавчого комітету Кілійської міської ради від 12.10.2023 року

Дата: 13.10.2023 15:17

373_«Про погодження наказу директора комунального підприємства Кілійської міської ради «Бюро технічної інвентаризації» «Про внесення змін до наказу КП КМР «БТІ» від 13.10.2022 року №40-в «Про встановлення вартості однієї норми часу на роботи та послуги, що виконуються Комунальним підприємством «Бюро технічної інвентаризації»»

374_«Про взяття на квартирний облік»

375_«Про погодження благоустрою прилеглої території за адресою: Одеська область, Ізмаїльський район, с. Шевченкове, вул. Вишнева (біля будівлі № 21)»

376_«Про розгляд заяви щодо зміни адреси об’єкту нерухомого майна – нежитловій будівлі – складу на наступну адресу: Україна, Одеська область, Ізмаїльський район, м. Кілія, вул. Українська, 95-А»

377_«Про присвоєння ідентифікатора місцезнаходження об’єкту нерухомого майна – нежитловій будівлі, зерноскладу, що знаходиться за межами населених пунктів, біля м. Кілія на території Кілійської територіальної громади»

378_«Про анулювання паспорту прив’язки групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності за адресою: Одеська область, Ізмаїльський район, м. Кілія, вул. Миру, 92»

379_«Про виконання плану роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Кілійської міської ради за ІІІ квартал 2023 року»

379_Додаток до рішення_«Про виконання плану роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Кілійської міської ради за ІІІ квартал 2023 року»

380_«Про затвердження висновку органу опіки та піклування «Про доцільність позбавлення батьківських прав громадянина Дем’яненка ***, ***року народження, відносно дитини Дем’яненка ***, *** року народження»»

381_«Про затвердження висновку органу опіки та піклування «Про недоцільність позбавлення батьківських прав громадянки Головченко ***, ***року народження»»

382_«Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Фокіній ***, ***року народження»

383_«Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Сафонову ***, *** року народження»

384_«Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Євдокімовій ***, ***року народження»

385_«Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Баранник ***, ***року народження»

386_«Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Мариненко***, *** року народження»

387_«Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Борщу ***, ***року народження»

388_«Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Каларашу ***, ***року народження»

389_«Про розгляд заяви щодо зміни адреси об’єкту нерухомого майна – будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами на наступну адресу: Україна, Одеська область, Ізмаїльський район, м. Кілія, вул. Образка, 37»

390_«Про погодження місця розміщення тимчасових споруд №№1, 2, 3, 4 для провадження підприємницької діяльності за адресою: м. Кілія, вул. Миру (біля будинку №92)»

391_«Про негайне відібрання дітей у матері»

392_«Про влаштування дітей до сім’ї патронатного вихователя»

392_Договір Безрукова_«Про влаштування дітей до сім’ї патронатного вихователя»

392_Договір Мельник Анастасія_«Про влаштування дітей до сім’ї патронатного вихователя»

392_Договір Мельник Анатолій_«Про влаштування дітей до сім’ї патронатного вихователя»

392_Договір Мельник Микола_«Про влаштування дітей до сім’ї патронатного вихователя»

392_Договір Мельник Неллі_«Про влаштування дітей до сім’ї патронатного вихователя»

392_Договір Мельник Олексій_«Про влаштування дітей до сім’ї патронатного вихователя»

393_«Про затвердження висновку органу опіки та піклування «Про доцільність позбавлення батьківських прав громадянки Мельник ***, ***року народження, відносно дітей»»