Дата: 21.11.2023 16:46

Сьогодні, 21 листопада 2023 року відбувся онлайн семінар на тему: "Порядок надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Акт оцінки потреб сім'ї/особи".

В семінарі взяли участь начальник Управління соціального захисту населення Кілійської міської ради Яни Николенко, начальник Служби у справах дітей Кілійської міської ради Наталя Ухаркіна, начальник відділу з питань організації надання соціальних послуг Управління соціального захисту населення Кілійської міської ради Юлія Бондаренко та в.о. директора комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Кілійської міської ради Сергій Койчев.