❗️Місто Кілія, обʼява по питному водогоні.

Дата: 27.11.2023 18:59

При відновленні енергії на основній насосній станції через перепади напруги згоріло управління автоматикою насосної станції, плавний пуск та вийшло з ладу насосне обладнання, яке подає воду на місто.

Працівники комунального підприємства разом з енергетиками ведуть відновлювальні роботи. Вранці отримають всі необхідні запчастини і проведуть заміну. Тому, в деяких частинах міста води не буде поки не відремонтують дану поломку.

❗️Відносно відновлення енергії.

Всі села громади без енергії!
В місті Кілія відновлено енергопостачання лікарні, критичної інфраструктури, багатоповерхівок та ще деякі частини міста! Більша частина міста без енергії!

Працівники ДТЕК працюють в надскладних умовах! Робота продовжується і вночі. Роботи по відновленню будуть тривати орієнтовно мінімум ще два дні.Сьогодні відновили високовольтні лінії, слідуючі  лінії 0,4 та приватні поломки та пориви ліній на вулицях!