Дата: 24.11.2023 16:00

З метою привернення уваги до важливості піклування про ментальне здоров’я та популяризації Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», створеної за ініціативи Олени Зеленської, Управлінням соціального захисту населення Кілійської міської ради 24 листопада 2023 року проведено просвітницький захід. В зазначеному заході взяли участь представники Служби у справах дітей Кілійської міської ради та комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Кілійської міської ради.

Всі учасники заходу мали можливість дізнатись про те, як сучасні події підбиваються на нашому емоційному фоні, ,опанувати дієві вправи, які відволікають від тривожних думок, знімають напругу у тілі, заспокоюють хвилювання, що в майбутньому допоможе їм піклуватися про власний психоемоційний стан та допоможуть уникнути стресу.