5 грудня відзначається Міжнародний день волонтера – свято усіх, хто за покликом серця допомагає людям, не вимагаючи подяки, нагород і визнання.
5 грудня відзначається Міжнародний день волонтера – свято усіх, хто за покликом серця допомагає людям, не вимагаючи подяки, нагород і визнання.
Шановні волонтери, у вас важлива і відповідальна місія. Допомогти, врятувати життя, вберегти людину від зневіри, надихнути на боротьбу із тяжким недугом або вселити надію на краще – для вас стає сенсом життя. За останні роки в Україні слово «волонтер» стало тотожним слову «порятунок». У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли йде війна, порушено територіальну цілісність саме волонтерська активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додають віри.
Кожен із вас віддає людям частину себе. Волонтери завжди там, де вони потрібні. Усім волонтерам бажаю витримки, сили духу, хай ваші серця будуть зігріті любов’ю і вдячністю. Ваша праця – надзвичайно важлива і цінна. Це наша спільна боротьба проти ворога, і разом ми його здолаємо.