Управління соціального захисту населення Кілійської міської ради інформує

Дата: 06.12.2023 15:12

В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» 06.12.2023 року Управлінням соціального захисту населення Кілійської міської ради із залученням суб’єктів взаємодії, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статті, а саме: Служби у справах дітей Кілійської міської ради, комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Кілійської міської ради та Ізмаїльського районного відділу № 2 філії державної установи «Центр пробації» в Одеській області, проведено інформаційний – роз’яснювальний захід із засудженими громадянами, які звільнені від покарання з випробувальним терміном за темою: «Ми - проти насильства».

В ході проведення заходу було організовано перегляд відеоролика, надано роз’яснення щодо поняття «домашнє насильство», його видів та відповідальності за вчинення дій насильницького характеру, згідно вимог чинного законодавства України, тощо.