Сектор охорони здоров'я виконавчого комітету Кілійської міської ради інформує
Дата: 06.12.2023 15:15
Кількість переглядів: 65
Сектор охорони здоров'я виконавчого комітету
Кілійської міської ради інформує
05.12.2023 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Надії Тітаренко відбулася нарада за участю завідувача сектору охорони здоров’я виконавчого комітету Кілійської міської ради Оксани Дейко, директора КНП «Кілійський центр первинної медико-санітарної допомоги» Кілійської міської ради Лариси Степаненко.
На нараді були розглянуті організаційні питання щодо ефективного функціонування закладу охорони здоров’я Кілійської міської ради.