Дата: 20.12.2023 19:28

20 грудня 2023 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів відбулось засідання робочої групи з питань легалізації виплат заробітної плати та зайнятості населення на території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області склад якої затверджено рішенням виконавчого комітету Кілійської міської ради від 18 січня 2023 року № 5 «Про затвердження складу Робочої групи та положення про Робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення на території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області» (зі змінами). Участь у засіданні Робочої групи взяли, заступник начальника відділу  обслуговування громадян № 7 (сервісного центру) Головного управління обслуговування громадян Пенсійного фонду України Одеської області Наталя Козлова, головний державний інспектор відділу з питань праці управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Олена Мялова, консультант роботодавця відділу взаємодії з роботодавцями Кілійського відділу Ізмаїльської філії Одеського обласного центру зайнятості Інна Нікольченко, представники виконавчого комітету та виконавчих органів Кілійської міської ради.

Відповідно до порядку денного на засіданні Робочої групи були розглянуті питання щодо нарахування заробітної плати застрахованим особам менше мінімального розміру та  обґрунтування причин щодо недотримання такого розміру; про стан заборгованості із виплати заробітної плати по підприємствах розміщених на території Кілійської міської територіальної громади станом на 01.11.2023 року; про борг по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій до Пенсійного фонду.

За результатами робочої групи було вирішено доручити відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестиційної діяльності підготувати звернення до підприємств, установ, організацій, фізичних осіб – підприємців, що мають трудові відносини з найманими працівниками щодо виплати заробітної плати відповідно до законодавчо встановленого рівня.