Проєкти рішень виконавчого комітету Кілійської міської ради

Дата: 07.12.2023 09:00

2_Додаток 1_«Про схвалення проєкту бюджету Кілійської міської територіальної громади на 2023 рік (зі змінами в новій редакції)»

2_Додаток 2_«Про схвалення проєкту бюджету Кілійської міської територіальної громади на 2023 рік (зі змінами в новій редакції)»

2_Додаток 3_«Про схвалення проєкту бюджету Кілійської міської територіальної громади на 2023 рік (зі змінами в новій редакції)»

2_Додаток 4_«Про схвалення проєкту бюджету Кілійської міської територіальної громади на 2023 рік (зі змінами в новій редакції)»

2_Додаток 5_«Про схвалення проєкту бюджету Кілійської міської територіальної громади на 2023 рік (зі змінами в новій редакції)»

2_Додаток 6_«Про схвалення проєкту бюджету Кілійської міської територіальної громади на 2023 рік (зі змінами в новій редакції)»

3_Додаток 1_«Про схвалення проєкту рішення Кілійської міської ради «Про бюджет Кілійської міської територіальної громади на 2024 рік»»

3_Додаток 2_«Про схвалення проєкту рішення Кілійської міської ради «Про бюджет Кілійської міської територіальної громади на 2024 рік»»

3_Додаток 3_«Про схвалення проєкту рішення Кілійської міської ради «Про бюджет Кілійської міської територіальної громади на 2024 рік»»

3_Додаток 4_«Про схвалення проєкту рішення Кілійської міської ради «Про бюджет Кілійської міської територіальної громади на 2024 рік»»

4_«Про схвалення проєкту рішення Кілійської міської ради «Про передачу міжбюджетного трансферту до бюджету Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області»»

4_Договір_«Про схвалення проєкту рішення Кілійської міської ради «Про передачу міжбюджетного трансферту до бюджету Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області»»

14_«Про утворення та затвердження складу аукціонної комісії для продажу об’єкту малої приватизації комунальної власності Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області в особі Кілійської міської ради за адресою: Україна, Одеська обл., Ізмаїльський р., м. Кілія, вул. Незалежності (колишня Осипенко П.), буд. 17»

14_Склад_«Про утворення та затвердження складу аукціонної комісії для продажу об’єкту малої приватизації комунальної власності Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області в особі Кілійської міської ради за адресою: Україна, Одеська обл., Ізмаїльський р., м. Кілія, вул. Незалежності (колишня Осипенко П.), буд. 17»

15_«Про затвердження орієнтовного Плану заходів щодо святкування урочистих подій, державних і традиційних народних свят, вшанування пам’ятних дат, ювілеїв видатних мешканців громади, ювілеїв підприємств, установ та організацій на території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області у 2024 році»

16_«Про затвердження плану роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Кілійської міської ради на І квартал 2024 року»

16_Додаток_«Про затвердження плану роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Кілійської міської ради на І квартал 2024 року»

19_«Про затвердження актів обстеження об’єктів комунальної власності Кілійської міської ради щодо визначення їх стану та вирішення необхідності проведення аварійно-відновлювальних робіт»

20_«Про схвалення проєкту Плану соціально-економічного розвитку Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області на 2023 рік (зі змінами в новій редакції)»

20_Додаток_«Про схвалення проєкту Плану соціально-економічного розвитку Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області на 2023 рік (зі змінами в новій редакції)»

21_«Про розгляд заяви гр. Абгаш Т.Г. щодо надання одноразової адресної матеріальної допомоги»

22_Болградська-99

23_ТС-вул-Дружби-21а-Дмитрівка

24_ТС-Мітакій

25_«Про розгляд заяви гр. Горбової Н.С. щодо надання одноразової адресної матеріальної допомоги»

26_«Про розгляд заяви гр. Койчевої П.І. щодо надання одноразової адресної матеріальної допомоги»

27_«Про розгляд заяви громадянки Константинової Л.В. щодо надання одноразової адресної матеріальної допомоги»

28_«Про розгляд заяви гр. Корнієнко Є.В. щодо надання одноразової адресної матеріальної допомоги»

29_«Про розгляд заяви гр. Левченко В. В. щодо надання одноразової адресної матеріальної допомоги»

30_«Про розгляд заяви громадянина Оляновського О.К. щодо надання одноразової адресної матеріальної допомоги»

31_«Про розгляд заяви гр. Шкальонок О.М. щодо надання одноразової адресної матеріальної допомоги»

32_«Про розгляд заяви гр. Шкальонок С.К. щодо надання одноразової адресної матеріальної допомоги»