УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ КІЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ:

Дата: 14.02.2024 15:21

14 лютого 2024 року перший заступник міького голови з питань діяльності виконавчих органів Ольга ГАЦ, начальник Управління соціального захисту населення Кілійської міської ради Яна НИКОЛЕНКО, головний спеціаліст відділу з питань організації надання соціальних послуг Управління соціального захисту населення Кілійської міської ради Наталя ПОПАЗ, начальник Служби у справах дітей Кілійської міської ради Наталія УХАРКІНА, в.о. директора комунальної установи «Центр надання соціаальних послуг» Кілійської міської ради Сергій КОЙЧЕВ прийняли участь у засіданні Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, торгівлі людьми Ізмаїльської районної державної адміністрації, яке відбулось під головуванням заступника голови Ізмаїльської районної державної адміністрації Марини ДЕНОЙ.

Під час засідання обговорювалися питання щодо стану домашнього насильства в Ізмаїльському районі за 2023 рік, актуальні проблеми при проведені роботи з протидії цьому негативному явищу та інші питання.