ВІДБУЛОСЯ ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ З НАГОДИ ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 20.02.2024 10:48

Сьогодні, з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні, відбулося покладання квітів до пам'ятного знаку «Героям України» та вшанування світлої пам’яті Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання. Участь у заході взяли Кілійський міський голова Вячеслав Чернявський, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ольга Гац, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Володимир Сокоренко та працівники структурних підрозділів виконавчого комітету Кілійської міської ради.

Це – день жалоби, він пов’язаний із загибеллю громадян під час Революції Гідності та на початку російської агресії на сході України, але він покликаний ушановувати не смерть, а боротьбу за гідне та вільне життя, жертовність і відвагу. Чітка громадянська позиція та готовність обстоювати її до кінця – це ті якості, які мали Герої Небесної Сотні та які гідні наслідування.

Герої Небесної Сотні змінили суспільну свідомість українців, актуалізувавши значущість таких понять, як право на самовизначення, гідність, свобода, суверенність держави, демократія, європейський вибір.

Пам’ять про Героїв Небесної Сотні має бути живою, сприяти громадському активізму, консолідації та формувати усвідомлення відповідальності кожного за майбутнє України.

Слава Україні!

Слава Героям!