Дата: 28.02.2024 16:53

28 лютого 2024року за ініціативи в.о. директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Кілійської міської ради Сергія Койчева в межах співпраці з товариством Червоного Хреста України відбувся майстер-клас з надання першої медичної допомоги.

Коли в Україну прийшла війна, співпраця між підрозділами, які займаються вразливими верствами населення стала більш конструктивною.

Навчання населення навичкам першої допомоги стає надзвичайно важливим аспектом забезпечення безпеки людей.

Інструктори з першої допомоги від Українського Червоного Хреста Ольга Босенко, Віра Ал Зедан, Олександр Єфімов провели майстер – клас за темами «Непрохідність дихальних шляхів», «Опіки», « Невідкладні стани: інсульт, біль у грудях» для соціальних робітників Центру надання соціальних послуг.

Дякуємо Товариству Червоного Хреста за співпрацю.

Ми сподіваємося, що набуті навички стануть корисними для кожного учасника, адже ці аспекти забезпечують готовність до дії у будь-яких небезпечних ситуаціях.

Метою співпраці КУ «ЦНСП» КМР з Товариством Червоного Хреста є допомога соціально незахищеним категоріям населення Кілійської територіальної громади у вирішенні соціальних проблем. Оскільки в тісній співпраці можна охопити ширший спектр отримувачів соціальних послуг.