УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ КІЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ:

Дата: 15.03.2024 13:45

Фото без описуФото без описуФото без опису

Алгоритм дій у випадках домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Для осіб, які постраждали від домашнього насильства на території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області, розміщена Дорожня карта за посиланням: https://kiliyska-gromada.gov.ua/news/1702645714/, де зазначені контактні номера телефонів, куди можна звернутися за необхідності.

Крім того, у разі потреби можна скористатися телеграм-ботами «Вона за неї» для підтримки жінок у складних ситуаціях. Завдяки боту жінки, які опинилися у складних обставинах, зокрема потерпають від домашнього насильства, можуть отримати психологічну і юридичну допомогу та «Дій проти насильства», за допомогою якого  можна викликати служби допомоги — поліцію та швидку, переадресувати свій запит на спеціалістів безоплатної правової допомоги, які нададуть юридичну консультацію в онлайн-режимі. Крім цього, чатбот може надати контакти інших служб допомоги, роз’яснити, що таке домашнє насильство та як йому протидіяти, розповісти про повноваження органів і установ, котрі здійснюють заходи для запобігання домашньому насильства.

Не соромтеся поділитися своєю ситуацією з оточуючими. У вас є право на захист і підтримку.

Матеріал підготовлено Управлінням соціального

захисту населення Кілійської міської ради з

використанням Інтернет-ресурсів