Дата: 18.03.2024 10:35

Сьогодні, 18 березня 2024 року Кілійський міський голова Вячеслав Чернявський нагородив почесними грамотами працівників комунальних підприємств Кілійської міської ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення життєдіяльності та надання якісних послуг жителям Кілійської міської територіальної громади, а також з нагоди пройдешнього професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Від Кілійської міської ради, виконавчого комітету та від себе особисто, голова територіальної громади передав вітання та слова вдячності усім працівникам комунального спрямування, наголосивши, що працівники галузевих підприємств героїчно виконують свої обов’язки в умовах війни, відновлюють водопровідно-каналізаційні, забезпечують благоустрій нашого міста та селищ, та побажав усім працівникам житлово-комунальних служб та їхнім родинам миру, добра, здоров’я, благополуччя та витримки, фінансової стабільності, єдності в досягненні цілей, мудрості, згуртованості в колективах, найшвидшого закінчення війни, довгоочікуваного та довготривалого миру, міцного здоров’я, благополуччя та успіхів в нелегкій, але такій потрібній людям справі!

Спасибі за Вашу працю! Слава Україні!