У відповідності до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сьогодні, 29 березня 2024 року, відбулась чергова сесія Кілійської міської ради VIIІ скликання.

Дата: 29.03.2024 14:13

На засіданні чергової сесії Кілійської міської ради були розглянуті питання про звіти старост виконавчого комітету Кілійської міської ради про проведену роботу за 2023 рік, звіти директорів Комунальних некомерційних підприємств Кілійської міської ради про фінансово - господарську діяльність за 2023 рік, про фінансово - господарську діяльність комунальних підприємств Кілійської міської ради за 2023 рік, про внесення змін та доповнень до рішень Кілійської міської ради, безоплатне прийняття майна у комунальну власність Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області та різне.

Рішення, що були прийняті на сесії, будуть оприлюднені на офіційному сайті Кілійської міської ради найближчим часом.