ВІДБУЛОСЬ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КІЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 08.04.2024 11:19

Сьогодні, 8 квітня 2024  року під головуванням Кілійського міського голови Вячеслава Чернявського, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Кілійської міської ради.

На засіданні виконавчого комітету Кілійської міської ради були розглянуті питання про утворення та затвердження складу аукціонної комісії для продажу об'єкту малої приватизації комунальнї власності Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області, про розгляд заяв громадян щодо надання одноразової адресної матеріальної допомоги, про влаштування дітей позбавлених батьківського піклування до державного закладу на повне державне забезпечення, про надання статусу дитині, позбавленої батьківського піклування та інші.

Рішення, що були прийняті виконавчим комітетом, будуть опубліковані на офіційному сайті Кілійської міської ради.