ПРИВІТАННЯ КІЛІЙСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВЯЧЕСЛАВА ЧЕРНЯВСЬКОГО З ДНЕМ ПАМ'ЯТІ ТА ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Дата: 08.05.2024 08:00

Шановні жителі Кілійської громади! 8 травня ми разом зі всією країною відзначаємо День пам`яті та перемоги  над нацизмом у Другій світовій війні!

У ці травневі дні ми вшановуємо подвиг українського народу та його внесок у перемогу в Другій світовій війні, висловлюємо повагу усім борцям проти нацизму, віддаємо шану усім, хто відстоював суверенітет України. Жертовність нашого народу – неоціненна.

Вже третій рік українці проводять цю памʼятну дату в умовах сучасної повномасштабної війни, яку називають найбільшою війною в Європі з часів Другої світової. Для нас протистояння російській агресії – це боротьба за свободу, цивілізованість та демократію, проти імперських амбіцій агресивного сусіда, який заради досягнення мети не гребує ані воєнними злочинами, ані злочинами проти людства.

Шановні ветерани Другої світової війни! Вітаю Вас з Перемогою над нацизмом у Другій світовій війні, доземний уклін, безмежна вдячність, глибока повага та шана визволителям Батьківщини за те, що ви зробили  для всіх нас. Бажаю всім миру та злагоди, міцного здоров`я, радості, щастя та добра!

Дякуємо захисникам нашої держави усіх часів і поколінь. Саме їм ми зобов’язані мирним небом над головою.

Вічна пам’ять усім визволителям, які загинули за свободу і незалежність рідної землі.

Пам’ятаємо! Перемагаємо!

Слава Україні!