ПРИВІТАННЯ КІЛІЙСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВЯЧЕСЛАВА ЧЕРНЯВСЬКОГО З ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА

Дата: 08.05.2024 09:10

Сьогодні, 8 травня, у світі відзначається день міжнародного гуманітарного руху, що стоїть на захисті людського життя і здоров’я незалежно від раси, політичних та релігійних поглядів, — Всесвітній день Червоного Хреста.

Всіх вас – і працівників, і волонтерів, - об’єднує прагнення допомогти людям. Червонохрестівці завжди там, де потрібна допомога. Ця робота є надзвичайно важливою, потрібною, відповідальною, нелегкою. Нехай справи примножуються, а добро повертається до вас сторицею.

Шановні працівники Кілійської організації Товариства Червоного Хреста України, волонтери! Від щирого серця вітаю вас зі святом! Уклінно дякую вам за щоденну виснажливу працю, за чуйність, милосердя і небайдужість.

Бажаю кожному червонохрестівцю мирного неба, достатку, родинної злагоди, нехай ваш внесок у здоров’я і благополуччя людей повернеться сторицею.

Зі святом!