!!!ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ КІЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!!!Про здійснення заходів з енергетичної безпеки на території Одеської області в умовах правового режиму воєнного стану

Дата: 15.05.2024 14:54

Враховуючи цілеспрямовану атаку ворожих заходів вогневого ураження по об'єктах критичної інфраструктури, в тому числі електроенергетичного комплексу, та пов'язану з цим повну або часткову руйнацію таких об'єктів, з метою максимальної економії електричної енергії на території Одеської області, підприємствам, установам та організаціям незалежно від форм власності та галузевої належності, розташованих на території Кілійської міської територіальної громади, необхідно дотримуватись заходів із заощадження електроенергії, які передбачені спільним наказом Одеської обласної державної (військової) адміністрації та військової частини А2393 від 20.11.2022 року №21 "Про здійснення заходів з енергетичної безпеки на території Одеської області в умовах правового режиму воєнного стану", ОСУВ "Одеса" та Одеською обласною військовою адміністрацією 24.11.2023 року № 41/9 "Про здійснення заходів з енергетичної безпеки на території Одеської області в умовах правового режиму воєнного стану".

Також, побутовим споживачам електричної енергії:
- з 7:00 до 10:00 та з 17:00 до 22:00 обмежити використання побутових приладів (пристроїв) з великою енергоємність;
- забезпечити максимально економне та раціональне використання електричної енергії;
- здійснити заходи з тепло збереження та підвищення енергоефективності житлових приміщень.