КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" КІЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ:
Дата: 10.06.2024 16:49
Кількість переглядів: 36
За сприяння Кілійського міського голови, Вячеслава Чернявського, завдяки налагодженій співпраці між КУ «Центр надання соціальних послуг» КМР на чолі з Сергієм Койчевим, Ізмаїльською РО Товариства Червоного Хреста України на чолі з Оленою Кулик та Кілійського Товариства Червоного Хреста України під головуванням Валентини Мажарової, люди похилого віку та особи з інвалідністю, які перебувають на обліку установи, безкоштовно отримали підгузки для дорослих, необхідні для підтримання життя цих людей.
Щиро дякуємо Товариству Червоного Хреста— одній з найбільших гуманітарних організацій в Україні, яка надає комплексну гуманітарну допомогу та підтримку усім тим, хто найбільше її потребує.
Працюємо далі!