МІСТО ГЕРОЇВ ЧЕРНІГІВ:  ТУТ НАРОДЖУЄТЬСЯ НЕЗЛАМНІСТЬ

МІСТО ГЕРОЇВ ЧЕРНІГІВ: ТУТ НАРОДЖУЄТЬСЯ НЕЗЛАМНІСТЬ

У перший день повномасштабного вторгнення росіяни намагались просунутися якомога далі. Контроль над містом необхідний був для наступу на Київ, а Чернігів у випадку захоплення мав стати для російських військ таким собі логістичним хабом на пів дорозі до столиці.

10:35 27.03.2023

Планове відключення електропостачання на 29.03.2023 року

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах Кілійська міська територіальна громада.   У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:

10:10 27.03.2023

Планове відключення електропостачання на 30.03.2023 року

10:08 27.03.2023

ТИ ЯК? Всеукраїнська програма ментального здоров'я

Знаємо, що викликів надто багато. Чим більше зовнішніх — тим більше внутрішніх, і так по колу. Щоб перемагати, нам потрібно багато ресурсів, і один з них — ментальне здоров’я. З чого почати цю турботу про себе та близьких?

09:41 27.03.2023

Шукаємо кандидатів у прийомні батьки!

За умови втрати дитиною батьківського піклування Служба у справах дітей Кілійської міської ради вживає вичерпних заходів щодо влаштування дитини в сім'ю громадян України. Однією з сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування є ПРИЙОМНА СІМ'Я.

09:37 27.03.2023