Дата: від до Скинути

Сьогодні, відбулось засідання організаційного комітету з питань відзначення у 2022 році Дня Захисника України та Дня міста.

Сьогодні, 26 вересня 2022 року, під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Наталі Чапраз відбулось засідання організаційного комітету з питань відзначення у 2022 році Дня Захисника України та Дня міста. У засіданні взяли участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ольга Гац, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Кілійської міської ради Лариса Кріпакова, начальник Відділу культури та туризму Кілійської міської ради Світлана Шевченко, начальник відділу організаційної роботи та інформаційних технологій апарату виконавчого комітету Кілійської міської ради Ольга Якимова, начальник відділу з питань ЖКГ та розвитку інфраструктури виконавчого комітету Кілійської міської ради Юрій Ніколенко, представники Кілійського ВП Ізмаїльського ВП ГУНП в Одеській області та Кілійського МРС ГУ ДСНС України в Одеській області.

16:40 26.09.2022

24.09.2022 відбулась робоча нарада щодо вирішення проблемних питань стану водойм та водосховищ Ізмаїльського району! В нараді брали участь керівництво області, голова Ізмаїльскої та Болградської РВА, та голови територіальних громад.

16:14 25.09.2022