16 Грудня, 2020 р., 15:41
Під час зустрічі були обговорені питання цифрової трансформації громад та співпраці щодо розвитку зазначеного напрямку в тому числі і в Кілійській громаді, а саме:
16 Грудня, 2020 р., 15:27
З метою попередження виникнення трагічних випадків під час застосування піротехнічних виробів сектор з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Кілійської міської ради нагадує елементарні правила безпечного використання петард‚ салютів та феєрверків.
15 Грудня, 2020 р., 12:01
Набрала чинності Постанова КМУ № 1231 від 09 грудня 2020 р. https://www.kmu.gov.ua/.../deyaki-pitannya-realizaciyi... Отримати одноразову матеріальну допомогу можуть суб’єкти господарювання, які вимушено скоротили чи можуть скоротити передбачувану законодавством тривалість робочого часу працівників, у тому числі через простій, після запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів, для виплати найманим працівникам на підставі заяви про надання одноразової матеріальної допомоги. Детально: https://ode.dcz.gov.ua/.../odnorazova-dopomoga...

14 Грудня, 2020 р., 14:58
Питання захисту прав дітей є одним з пріоритетних напрямків реалізації державної політики. Конвенцією ООН про права дитини визначено, що дитині для повного і гармонійного розвитку необхідно зростати у сімейному оточенні, в атмосфері щастя, любові і розуміння.
14 Грудня, 2020 р., 11:56
Африканська чума свиней (АЧС) – особливо небезпечна вірусна хвороба домашніх і диких свиней, яка характеризується швидким поширенням та високою смертністю. Супроводжується високою температурою (до 40,5 — 42 °С), кашлем, паралічем тазових кінцівок, мають місце сиюшність шкіри, червоно-фіолетові плями на череві, вухах, кінцівках.
14 Грудня, 2020 р., 11:55
В особистому селянському господарстві с. Кандибине Новоодеського району Миколаївської області було зареєстровано загибель птиці. При досліджені відібраних проб біоматеріалу встановлено діагноз на грип птиці. За попередніми результатами проведеного епізоотичного розслідування встановлено, що ймовірним джерелом збудника захворювання могла бути дика перелітна птиця.
09 Грудня, 2020 р., 14:30
З настанням опалювального сезону  однією з основних причин загорянь є порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення та електронагрівальних приладів.
08 Грудня, 2020 р., 10:11
Державна служба зайнятості готується до свого 30-річчя. Вона створена в грудні 1990 року на підставі постанови Кабінету Міністрів Української РСР від 21.12.1990 № 381 «Про створення державної служби зайнятості в Українській РСР» шляхом перебудови діючої на той час служби працевлаштування на спеціалізовану службу, до завдань якої належить забезпечення комплексного вирішення питань, пов'язаних з регулюванням зайнятості населення, професійною орієнтацією, працевлаштуванням, соціальною підтримкою тимчасово непрацюючих громадян.